Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мешканка Луцька виграла суд проти горе-комунальників, які приписали їй борги

Справа проти лучанки триває ще з 2012 року. 

Мешканка Луцька виграла суд проти комунальників, які приписали їй борги за нібито замовлені послуги.

Про це йдеться у повідомленні Української Гельсінської спілки з прав людини.

Зокрема, до спілки звернулася жінка із проханням допомогти у справі проти комунального підприємства "Луцькспецкомунтранс", яке хоче зобов'язати її платити за нібито замовлені послуги.

У 2012 році суд зобов'язав жінку та ще двох її співмешканців сплатити КП заборгованість у понад тисячу гривень за вивіз відходів та відшкодувати усі судові витрати. Жінка дізналася, що проти неї порушено провадження, лише після того, коли від її зарплати почали відраховувати кошти за нібито надані послуги.

"Лучанка заявляла, що не є власницею будинку, не проживає в ньому тривалий час і жодних документів із підприємством не підписувала, тому відмовляється платити за ненадані послуги. Тим паче, жінка не розуміла, чому ще має відшкодовувати судовий збір підприємству. Юристи громадської приймальні підготували для пані Олени позовну заяву до Луцького міськрайонного суду. 17 жовтня 2016 року було отримано ухвалу, згідно з якою суд скасував попереднє рішення від 2012 року – задовольнив позов пані Олени", - йдеться у ньому.

Суд також скасував рішення щодо її співмешканців.

Нагадаємо, Львів'янку потягнули до суду через борг за ледь теплі батареї. Людмила Іванівна 35 років працювала прибиральницею на державу, однак вже роками ці руки не можуть намацати в її оселі довгоочікуваного тепла на зиму. Про це йдеться в програмі "Гроші". За словами Людмили Іванівни, батареї в її хаті ледь-ледь теплі вже 26 років.  Її діти вже давно працюють за кордоном, тому Людмила Іванівна звернулася по допомогу до комунальників. Але замість теплого навідування її очікував холодний візит комісії. Побувши у хаті декілька хвилин ті заявили, що "все нормально".

Зрештою, у Львівтеплоенерго подали до суду на одиначку, аби тільки виплатила борг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції