Комунальне рабство. Львів'янку потягнули до суду через борг за ледь теплі батареї

Жінка вже протягом 26 років має ледь-ледь теплі батареї в хаті.

Людмила Іванівна 35 років працювала прибиральницею на державу, однак вже роками ці руки не можуть намацати в її оселі довгоочікуваного тепла на зиму. Про це йдеться в програмі "Гроші".

За словами Людмили Іванівни, батареї в її хаті ледь-ледь теплі вже 26 років. 

Її діти вже давно працюють за кордоном, тому Людмила Іванівна звернулася по допомогу до комунальників. Але замість теплого навідування її очікував холодний візит комісії. Побувши у хаті декілька хвилин ті заявили, що "все нормально".

Найбільше дивує те, що, попри відсутність тепла в батареях, у теплоенерго філігранно стежать за тим, щоб в пошті Людмили Іванівни опинилася квитанція за тепло.

Як розповіла жінка, квитанції вона оплачує справно, однак їй приходять занадто великі суми за опалення.

"Я не знаю, за що я плачу, і як я взагалі плачу, якщо я не маю опалення?" - каже вона.

Людмилі Іванівні залишилося два роки до пенсії. Вона постійно шукає роботу, однак не може її знайти, тож і борг за відсутнє опалення набіг непосильний для прибиральниці.

За словами жінки, їй виписали борг у розмірі 35 тисяч гривень.

Людмила Іванівна також розповіла, що спочатку вона понадіялася на державу. Їй обіцяли виділити субсидію, однак обдурили. Зрештою, у Львівтеплоенерго подали до суду на одиначку, аби тільки виплатила борг.

Людмила Іванівна досі обожнює свої старі светри, бо вони, як ніхто, безперебійно гріють в такій холодній квартирі. Схоже, на львів'янку чекають ще одні холодні ночі, але, через підняття цін на комуналку, ще дорожчі, ніж були колись.

Комунальне рабство: чому українці змушені платити за комуналку втричі дорожче

З телеекранів чиновники стверджують, що підняти ціни на комунальні послуги необхідно. На круглих столах згадують термін "економічно обґрунтовані тарифи". Чи дійсно вони такі "економічно обгрунтовані", чи не змусили українців переплачувати за комуналку в двічі – дивіться у сюжеті "Грошей". Що буде за кілька несплачених квитанцій та хто з депутатів та чиновників тим часом збирає борги роками – дивіться ексклюзивне розсідування "Грошей".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: