Глава держави розпочав насичену програму в США.

Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки проведе ряд зустрічей та переговорів.

Про це інформує сайт глави держави.

З його слів випливає, що Порошенко матиме зустріч з президентом США Дональдом Трампом та держсекретарем США Рексом Тіллерсоном. 

"Дуже важливо, що моя зустріч, як українського президента, в Білому домі буде раніше, ніж зустріч Путіна", - зауважив Петро Порошенко та пояснив, що це необхідно для того, щоб "всі були озброєні інформацією і нікому не залишити жодного шансу на несправедливість".

Разом з президентом до Вашингтона прибули Ірина Геращенко, Павло Клімкін, Ігор Насалик, Володимир Омелян, Костянтин Єлісєєв, Дмитро Шимків, Віктор Муженко. Про це інформує Укрінформ.

За інформацією ТСН, президентська програма вівторка буде найнасиченішою - зранку Порошенко має зустрітися з віце-президентом Майком Пенсом, далі має відбутися зустріч один на один із президентом Трампом, обидві носитимуть закритий характер і найімовірніше, свій прес-брифінг президент України проводитиме без свого американського колеги, хоча в цьому графіку таки можливі зміни.

Далі, за інформацією джерел, Порошенко зустрічатиметься зі спікером Палати представників Полом Райаном, міністром економіки і головою департаменту енергетики, з яким будуть обговорювати альтернативи "Північному потокові-2".

За даними джерел ТСН в Білому домі, призначення зустрічі з Порошенком має дати сигнал внутрішньому американському політикуму про те, що адміністрація проводить зустрічі з усіма сторонами і політика нинішнього Білого дому не є проросійською.

Є і інші сигнали: минулого тижня державний секретар США, Рекс Тіллерсон впродовж слухань у комітеті з міжнародних зв'язків палати представників говорив про можливу зміну формату і ймовірність виходу України або Росії з Мінських домовленостей, для створення іншої угоди.

За даними джерел ТСН, вірогідність обговорення між президентами США та України іншого формату, альтернативного "нормандському", також є дуже високою.

ВідеоПетро Порошенко зустрінеться з Дональдом Трампом

Залиште свій коментар