Україна має фантастичну підтримку в США - Порошенко

Президент перебуває із робочим візитом у США. 

Україна має фантастичну підтримку в Сполучених Штатах Америки.

Про це у Facebook заявив президент України Петро Порошенко, який перебуває із робочим візитом у США.

"В ході мого робочого візиту відбудуться зустрічі в Білому домі, Державному департаменті, Міністерстві оборони, Міністерстві торгівлі, в Міністерстві енергетики - такого насиченого візиту ніколи не було", - поділився програмою візиту глава української держави.

Президент зауважив, що Україна має дуже міцну двопартійну підтримку у Конгресі США.

"Ніколи такого потужного візиту не було. І саме для того, щоб ми мали можливість переговорити і щодо нашої співпраці у безпековій, політичній і економічній  сферах", - наголосив президент.

За інформацією ТСН, президентська програма вівторка буде найнасиченішою - зранку Порошенко має зустрітися з віце-президентом Майком Пенсом, далі має відбутися зустріч один на один із президентом Трампом, обидві носитимуть закритий характер і найімовірніше, свій прес-брифінг президент України проводитиме без свого американського колеги, хоча в цьому графіку таки можливі зміни.

Далі, за інформацією джерел, Порошенко зустрічатиметься зі спікером Палати представників Полом Райаном, міністром економіки і головою департаменту енергетики, з яким будуть обговорювати альтернативи "Північному потокові-2".

За даними джерел ТСН в Білому домі, призначення зустрічі з Порошенком має дати сигнал внутрішньому американському політикуму про те, що адміністрація проводить зустрічі з усіма сторонами і політика нинішнього Білого дому не є проросійською.

Є і інші сигнали: минулого тижня державний секретар США, Рекс Тіллерсон впродовж слухань у комітеті з міжнародних зв'язків палати представників говорив про можливу зміну формату і ймовірність виходу України або Росії з Мінських домовленостей, для створення іншої угоди.

За даними джерел ТСН, вірогідність обговорення між президентами США та України іншого формату, альтернативного "нормандському", також є дуже високою.

ВідеоПорошенко зустрінеться з українською громадою в США

Залиште свій коментар