Посол Британії вважає, що Україні не варто боятися санкцій Європи

Дата публікації
Перегляди
2243
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Посол Британії вважає, що Україні не варто боятися санкцій Європи

Ситуація в Україні не створює загрози санкцій, вважає посол Британії Лі Тернер

Лі Тернер, який завершує дипломатичну місію, назвав Україну прекрасною державою, "але могла б бути краще".

Посол Великобританії в Україні Лі Тернер вважає, що ситуація в Україні не наскільки загрозлива, щоб європейські країни застосовували до неї санкції.

Про це він сказав у середу, 14 березня, під час зустрічі зі студентами Львівського національного університету імені Івана Франка.

Зокрема, говорячи про санкції, які могла б застосувати Британія відносно України, враховуючи політичну ситуацію в країні, Тернер зазначив, що, вирішуючи питання щодо санкцій, перш за все оцінюється ймовірність ефективності їх введення, їх значення і ступінь проблематичності країни.

В цілому говорячи про свої враження від України, де він завершує дипломатичну місію, Тернер підкреслив, що "Україна - прекрасна держава, але могла б бути краще".

"Україна має велику територію і вигідне географічне положення, але її стандарти є невисокими. Вона має всі можливості, щоб стати однією з найрозвиненіших країн в світі, але це не справа простих громадян - це справа вашого уряду, і він повинен важко працювати для того, щоб Україна досягла успіху на міжнародній арені", - сказав посол Великобританії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2243
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація