Представництва ЄС і США підтримали НАБУ та САП у справі проти Насірова

Дата публікації
Представництва ЄС і США підтримали НАБУ та САП у справі проти Насірова

УНІАН

Відомства наголошують на необхідності створити спеціалізований антикорупційний суд.

Посольство США та Представництво Європейського Союзу в Україні висловили підтримку Національному антикорупційному бюро і Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Про це йдеться у заяві посольства США в Україні.

"Ми схвалюємо усе дієвіші зусилля Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури із реалізації наданих їм повноважень", – йдеться у заяві.

Представництва ЄС і США також наголосили, що необхідно мати спеціалізований антикорупційний суд.

"Ми вітаємо судові рішення, ухвалені вранці 7 березня, але відзначаємо, що події кількох останніх днів підтверджують потребу мати спеціалізований антикорупційний суд. Ці події також демонструють, чому майбутній аудит НАБУ має бути незалежним, прозорим і забезпечувати об'єктивний аналіз діяльності НАБУ протягом минулого року", – йдеться у документі.

Відомства також додали, що досягти успіху у боротьбі проти корупції є критично важливим для України – як для виконання народних вимог Майдану, так і для залучення прямих іноземних інвестицій, необхідних для розвитку української економіки.

Нагадаємо, у Євросоюзі, на тлі чинення правосуддя над відстороненим від обов'язків голови Державної фіскальної служби Романом Насіровим, відзначили роботу антикорупційного брюро і прокуратури та наголосили на необхідності створення в Україні антикорупційних судів. Про це заявив у своєму Twitter голова представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі.

НАБУ підрахувало, скільки коштів втратила держава через дії Насірова

НАБУ підрахувало, скільки коштів втратила держава через дії Насірова

Наступна публікація