Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура готує для Інтерполу документи щодо Аксьонова через передачу РФ "Артеку"

Передача "Артеку" завдала Україні значних матеріальних збитків.

Прокуратура АР Крим працює над підготовкою матеріалів до Інтерполу для оголошення у міжнародний розшук так званого "голови" окупованого Криму Сергія Аксьонова, який відомий як "Гоблін".

Про це заявив заступник прокурора АРК Петро Коваленко, - пише ЛІГА.net.

"У нас щодо Аксьонова є провадження, які носять економічний характер. Він передав український "Артек" у власність Російської Федерації, що завдало Україні значних матеріальних збитків. Чисто економічний злочин, побутовими словами – злодійство. Ми подали його до міжнародного розшуку – повернули, з процедурних питань. Наразі орган досудового розслідування усуває зауваження, і у подальшому, сподіваюсь, це питання буде вирішене позитивно", – зауважив Коваленко.

Нагадаємо, що раніше призначений Кремлем так званий "глава Криму" Сергій Аксьонов заявив, що чекає, коли українська влада його заарештує.

За деякими даними, він раніше був пов'язаний зі злочинним кримським угрупованням "Сейлем", в якому проходив під прізвиськом "Гоблін". Тепер він на посту "маріонеткового" керівника окупованого півострова стверджує, що Україна "летить в тартарари" і проявляє "політичний кретинізм". Таким чином він відреагував на дозвіл суду на його затримання й арештАксьонову було оголошено підозру у скоєнні злочину за статтею "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем".

Як відомо, зараз щодо Аксьонова в Україні здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом заволодіння шляхом зловживання службовим становищем посадовими особами незаконно створеного органу - "Ради міністрів Республіки Крим" та передачу у власність Російської Федерації майна, яке належить Державному підприємству України "Міжнародний дитячий центр "Артек".

Відео Окупаційна влада Криму намагається приховати пожежу, яка сталась у дитячому центрі «Артек»

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції