Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найбільше в світі повітряне судно здійснило перший політ в Англії

Воно використовує меншу кількість палива, ніж літак.

У Великобританії здійснило свій перший політ найбільше у світі повітряне судно — гібрид літака, вертольота, дирижабля і Airlander 10.

Про це пише Associared Press.

Випробувальний політ відбувся в районі аеродрому Кардингтон. Заповнене гелієм гібридне судно, довжиною 92 метрів, здатне знаходитися в повітрі протягом двох тижнів. Воно використовує меншу кількість палива, ніж літак, і при цьому має більш високу вантажопідйомність, ніж дирижабль. Судно здатне підніматися на висоту до 4,9 кілометра і пересуватися зі швидкістю до 148 кілометрів на годину.

Спочатку Airlander 10 був розроблений для американських військових, які планували використовувати його для розвідувальних цілей в Афганістані.

Нагадаємо, що раніше в рамках навчань "Небесний щит-2016" екіпажі винищувачів Міг-29 і фронтових бомбардувальників Су-24 вчинили імітаційну посадку на одній з ділянок автодороги Київ – Чоп.

Рух автомобільного транспорту по дорозі було в цей час перекрито. А поблизу траси розгорнули штаб, який контролював проведення маневрів. За подією спостерігала поліція, пожежники, а також кілька десятків місцевих жителів, які спостерігали за маневрами авіації прямо з поля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції