Проти енергоімперії Ахметова подано позов на 1 млрд грн

У разі виграшу майно повернеться у власність столиці.

Щодо енергохолдингу "ДТЕК" подано позов до Господарського суду Києва. 

Як зазначається у повідомленні прокуратури Києва, йдеться про повернення у власність міста пакетів акцій "Київенерго", "Київгазу" і "Київводоканалу" вартістю понад 1 млрд грн. Ці акції передали понад десять років тому "Київенергохолдингу" задля створення єдиного комплексу поставок енергоресурсів і води в столиці.

За словами столичного прокурора Романа Говди, якго цитує УНІАН, акції у разі ухвалення відповідного рішення суду будуть повернуті у власність Києва.

Раніше ЗМІ із посиланням на звітність ДТЕК повідомили, що компанія відчутно покращила свої фінансові показники в першій половині 2017 року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року виручка зросла на 18,8% і склала 67,684 млрд гривень. За підрахунками експерта з питань енергетики Андрія Геруса, показник EBITDA (прибуток до вирахування податків і амортизації) компанії становив в першому півріччі 9,7 млрд гривень, що в три рази вище, ніж рік тому. При цьому примітно, що зростання прибуткових показників ДТЕК відбулось разом зі значним зростанням тарифів на електроенергію ТЕС, яка в Україні на три чверті виробляється групою Ахметова.

Залиште свій коментар