Рада не проголосувала за "бюджетні" закони Яценюка

Прем'єр сьогодні особисто намагався переконати парламентарів.

Народні депутати не підтримали закони №3627 та №3628, які потрібні для прийняття бюджету на 2016 рік, що заплановане на 24 грудня.

Як пише "Економічна правда", голосів нардепи не назбирали навіть після виступу прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. Голова уряду у парламенті наголосив, що протягом декількох тижнів депутати та комітети спільно працювали над тим, щоб законопроекти, які зараз не набирають голосів, були прийняті.

"Нагадаю вам про те, що закони які були внесені урядом спільно з депутатами парламенту, спільно з парламентськими комітетами доопрацьовані і тричі на наших зустрічах з керівниками фракцій узгоджувалися", - зазначив Яценюк.

Згідно із законопроектом №3627, встановлення єдиного розміру відрахувань держпідприємствами до держбюджету частини чистого прибутку на рівні не менше 30% дозволить у 2016 році залучити додаткові надходження частини чистого прибутку (доходу) на загальну суму близько 5,2 млрд грн., що забезпечить у подальшому підвищення ефективності та якості управління державним майном та захист інтересів держави як власника.

Стосовно законопроекту №3628, то прийняття документу передбачає забезпечення раціонального та ефективного використання наявних фінансових ресурсів.

Голова ВР Володимир Гройсман висловлював сподівання, що бюджет буде ухвалено на поточній сесії і вже почне діяти з 1 січня. на необхідності ухвалення бюджету наголошують і західні партнери – аж до ультиматуму, якщо депутати не проголосують за документ, то з Нового року можуть призупинити міжнародне фінансування України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: