Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада підтримала подовження заборони російських Mail.ru, "Вконтакте" та "Однокласників"

Рада підтримала подовження заборони російських Mail.ru, "Вконтакте" та "Однокласників"

Парламент рекомендує РНБО подовжити санкції.

13 травня депутати Верховної Ради проголосували за подовження санкцій проти російських соцмереж та сайтів.

248 парламентарів проголосували за документ на позачерговому засіданні.

Парламент схвалив проєкт постанови №3319 "Про схвалення пропозицій про продовження терміну застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, яким пропонується подовження заборони на російські соцмережі.

Постановою передбачено рекомендувати Раді національної безпеки і оборони ухвалити рішення про подовження терміну застосування відповідних санкцій, відповідно до рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Цим рішенням інтернет-провайдерам було заборонено надавати послуги з доступу користувачів інтернету на території України до ресурсів сервісів Mail.ru і ресурсів "Вконтакте" і "Однокласники".

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що Рада національної безпеки і оборони України розглянула та схвалила питання про подовження заборони російських сайтів та соцмереж в Україні. Тепер ці рішення має підтримати президент Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 16 травня 2017 року російські соцмережі "ВКонтакте" і "Одноклассники" потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції. Після обрання Володимира Зеленського президентом у Раді національної безпеки і оборони України запевнили, що не будуть скасовувати санкції проти Росії, зокрема і проти російських соцмереж.

Трирічний термін заборони спливає у травні 2020 року, а тому Служба безпеки України запропонувала подовжити санкції проти російських соціальних мереж "Одноклассники" та "ВКонтакте" ще на три роки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції