Перейти до змісту
У РНБО запевнили, що не зніматимуть санкції проти "Вконтакте" та "Яндексу"

Там також хочуть запровадити ефективний моніторинг виконання санкцій.

У Раді національної безпеки і оборони України запевнили, що не будуть скасовувати санкції проти Росії, зокрема і проти російських соцмереж.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

"У зв'язку зі збільшенням кількості повідомлень про вірогідне скасування санкцій, застосованих щодо російських соціальних мереж на території України, Апарат Ради національної безпеки і оборони України вважає за необхідне пояснити механізми застосування, скасування, внесення змін та контролю за виконанням санкційних обмежень. 1. Відповідно до Закону України "Про санкції", рішення з питань застосування, скасування або внесення змін до санкцій ухвалюються Радою національної безпеки і оборони України виключно на підставі пропозицій Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України та Національного банку України. 2. Реалізацію та моніторинг ефективності введених у дію указами Президента санкцій, відповідно до рішень РНБО України, здійснює Кабінет Міністрів України разом із Службою безпеки України та Національним банком України", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, секретар РНБО Олександр Данилюк надіслав листа до правоохоронних органів для моніторингу ефективності цих санкцій та неухильного їх додержання.

Нагадаємо, РНБО має намір відреагувати на паспортизацію жителів окупованих частин Донецької і Луганської областей та розглядає можливість введення санкцій.

Відео Кожен українець, який відмовляється від «ВКонтакте», завдає збитків російській економіці – Сіманський

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин