Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада підтримала створення окремого фонду для ремонту доріг

Законопроект пройшов перше читання у парламенті.

Український парламент підтримав законопроект про створення дорожнього державного фонду для фінансування ремонту та будівництва автошляхів. Відповідне рішення підтримане 286 голосами, повідомляє УНІАН.

Голова комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослав Дубневич наголосив, що це дозволить збільшити фінансування доріг. За задумом, 60% грошей фонду витрачатимуться на дороги державного значення, а 35% направлятимуться місцевим органам влади для ремонту регіональних автошляхів.

Фотогалерея В українському селі місцеві власноруч проклали асфальт та облаштували всі дороги (6 фото)

Депутати підтримали також і законопроект про внесення змін до бюджетного кодексу щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі. Парламент ухвалив провести друге читання цих законів за скороченою процедурою. "Вітаю колег-співавторів, вдячний головам фракцій, депутатам Верховної Ради за підтримку і державницьку позицію. Вітаю Україну!", - наголосив за підсумками голосування Дубневич.

За даними "Укравтодору", щорічна потреба у фінансуванні автодоріг в країні оцінюється не менше ніж в 60 млрд грн. У поточному році на ремонт і будівництво автодоріг було виділено близько 19 млрд грн. За розрахунками уряду, обсяг фінансування дорожнього фонду наступного року складе не менше 14 млрд грн без урахування коштів міжнародних фінансових організацій. В цілому, за словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, уряд планує в 2017 році виділити на ремонт і будівництво доріг в Україні 30-40 млрд гривень.

Відео Жителі села на Херсонщині вимагають відремонтувати зруйновану трасу, яка відділяє їх від світу

Залиште свій коментар

Вибір редакції