Рада підтримала створення окремого фонду для ремонту доріг

Законопроект пройшов перше читання у парламенті.

Український парламент підтримав законопроект про створення дорожнього державного фонду для фінансування ремонту та будівництва автошляхів. Відповідне рішення підтримане 286 голосами, повідомляє УНІАН.

Голова комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослав Дубневич наголосив, що це дозволить збільшити фінансування доріг. За задумом, 60% грошей фонду витрачатимуться на дороги державного значення, а 35% направлятимуться місцевим органам влади для ремонту регіональних автошляхів.

В українському селі місцеві власноруч проклали асфальт та облаштували всі дороги

Депутати підтримали також і законопроект про внесення змін до бюджетного кодексу щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі. Парламент ухвалив провести друге читання цих законів за скороченою процедурою. "Вітаю колег-співавторів, вдячний головам фракцій, депутатам Верховної Ради за підтримку і державницьку позицію. Вітаю Україну!", - наголосив за підсумками голосування Дубневич.

За даними "Укравтодору", щорічна потреба у фінансуванні автодоріг в країні оцінюється не менше ніж в 60 млрд грн. У поточному році на ремонт і будівництво автодоріг було виділено близько 19 млрд грн. За розрахунками уряду, обсяг фінансування дорожнього фонду наступного року складе не менше 14 млрд грн без урахування коштів міжнародних фінансових організацій. В цілому, за словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, уряд планує в 2017 році виділити на ремонт і будівництво доріг в Україні 30-40 млрд гривень.

Жителі села на Херсонщині вимагають відремонтувати зруйновану трасу, яка відділяє їх від світу

13 сіл відрізані від світу через погану дорогу на Херсонщині. Жителі Нововоронцовського району вимагають відремонтувати зруйновану трасу, що з'єднує Херсонську та Дніпропетровську області. З державного бюджету на ремонт доріг області виділено 219 мільйонів гривень, але до віддаленого району вони так і не дійшли.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: