Рада призначила очільника Фонду держмайна

Дата публікації
Перегляди
2100
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рада призначила очільника Фонду держмайна

Фото: УНІАН

Фонд очолив Дмитро Сенниченко.

Верховна Рада підтримала призначення головою Фонду державного майна України Дмитра Сенниченка.

За відповідне подання уряду проголосували 238 нардепів.

Зокрема, з зареєстрованих у залі запропоновану урядом кандидатуру підтримали 228 депутатів від фракції "Слуга народу" та 10 позафракційних народних обранців. Решта нардепів від голосування утрималися.

Зазначимо, Сенниченко є членом міжвідомчої робочої групи по вступу України до ГАТТ/СОТ.

У 2000-2001 роках працював у службі прем’єр-міністра України на посаді міжнародного секретаря, 2004-2006 рр. — очолював Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

Окрім цього у 2016-18 рр. був директором з управління нерухомим майном та інфраструктурою в "Укрпошті", де також здійснював корпоратизацію та реформу державного підприємства. "Укрпошта" під його керівництвом першою серед державних підприємств запровадила процедуру передачі в оренду нерухомого майна через Prozorro.sale.

Нагадаємо, напередодні, 18 вересня, Кабінет міністрів погодив внесення до Верховної Ради подання голови уряду про призначення Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України.

Раніше прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Кабмін хоче замінити керівництво Фонду державного майна – для ефективного продовження приватизації в Україні.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
2100
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація