Рада провалила оновлення Центрвиборчкому

До питання повернуться не раніше липня.

Нового складу ЦВК українці не побачать, як мінімум, до 5 липня. Верховна Рада в останній сесійний день так і не проголосувала за ротацію в Центрвиборчкомі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зірване голосування роботі комісії не зашкодить, кажуть у Комітеті виборців України. Повноваження старих членів ЦВК зберігатимуться аж до голосування, навіть попри те, що строк їхнього призначення сплив іще 2014 року.

Всі рішення Центрвиборчкому вважатимуться законними, як і результати довиборів у мажоритарних округах.

"Теоретично, навіть якщо ЦВК буде обрана через рік, через два з половиною роки – вона все одно залишається легітимною. Але є питання недовіри до виборів, виборчого процесу і самої ЦВК. Тому найкращим виходом буде, якщо будуть проведені консультації, відбудеться голосування і ми якомога швидше перевантажимо Центральну виборчу комісію", - пояснив голова КВУ Олексій Кошель.

Як повідомлялолося, ЦВК зареєструвала 267 кандидатів на проміжних вибори до Верховної Ради, які пройдуть 17 липня у 7 округах. Нагадаємо, що раніше на сайті парламенту з'явився законопроект постанови про призначення на посади членів Центральної виборчої комісії.

Нового складу ЦВК в Україні не буде як мінімум до 5 липня

Верховна Рада в останній сесійний день так і не проголосувала за ротацію у Центрвиборчкомі. Нардепи мали відправити у відставку 12 старих членів Центральної виборчої комісії. І разом із цим обрати 11 нових, що їх раніше запропонував президент. Повноваження старих членів ЦВК зберігатимуться аж до голосування. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: