Рада ЄС вирішила подовжити персональні санкції проти РФ

У Брюсселі подовжили замороження активів та заборону на в'їзд до ЄС низці росіян та сепаратистів.

Рада Євросоюзу затвердила рішення подовжити санкції проти осіб та компаній, дії яких підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України.

Про це з посиланням на джерело в Брюсселі повідомляє УНІАН.

Як зазначається, санкції, термін дії яких спливає 15 вересня, подовжать на шість місяців. Відповідне рішення набуде чинності після оприлюднення в Офіційному журналі ЄС.

Окрім цього у Раді ЄС уточнили, що нині заборона на в'їзд та замороження активів застосовані до 149 осіб та 38 компаній. Із попереднього списку виключено чотирьох померлих людей і дві компанії, які перестали існувати внаслідок злиття з іншими.

Нагадаємо, три роки тому ЄС запровадив санкції проти Росії через дестабілізацію ситуації в Україні. Їхню дію Брюссель регулярно подовжує, останнього разу - до кінця січня 2018 року.

Три роки тому, 31 липня 2014 року, Європейський Союз уперше запровадив секторальні санкції проти Росії у відповідь на порушення суверенітету України, незаконну анексію Криму та дії Москви на Донбасі.

28 червня постійні представники країн-членів ЄС домовилися про чергове продовження цих санкцій ще на півроку.

США, своєю чергою, санкційний список розширили. Вони наклали обмежувальні заходи ще на 38 росіян та російські організації через вторгнення РФ в Україну. Так, у числі організацій, які потрапили під санкції, опинилася російська приватна військова компанія "Вагнер" та фірми бізнесмена Євгена Пригожина, який є шеф-кухарем уряду РФ, зокрема президента Росії Володимира Путіна.

Залиште свій коментар