Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія дозволила українським лікарям оглянути Надію Савченко

Група медиків з України вирушить сьогодні, аде до Надії їх пустять лише завтра.

Росія погодилася на вмовляння українських дипломатів і допустить українських лікарів, аби ті оглянули полонену льотчицю і народного депутата Надію Савченко, котра оголосила сухе голодування.

Лікарі з України мають виїхати сьогодні, 8 березня. До Надії їх допустять лише завтра. Про це у Facebook повідомила народний депутат, уповноважена президента з питань мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко.

"У найближчі години до Надії Савченко виїде група українських лікарів, які мають її оглянути і надати допомогу. Українським дипломатам вдалося добитися від російської влади обіцянки, що наші лікарі потраплять до Надії 9 березня. Президент України доручив терміново сформувати мобільну бригаду із найкращих українських медиків, враховуючи також побажання і позицію в цьому важливому питанні родини Надії - мами і сестри. Сьогодні мобільна бригада з трьох лікарів виїжджає з Києва до Ростовської області", - заначила Геращенко.

Нардеп також повідомила, що "президент також доручив МЗС створити штаб для координації дій зі спасіння Надії. В ці дні він кілька разів спілкувався з мамою Наді Марією Іванівною - особисто і телефоном. Робиться все можливе, аби пані Марія дочекалася своєї доньки".

Український генконсул учора зміг потрапити до Надії Савченко.

"Також вийшла жорстка заява ЄС з вимогою звільнити Надію Савченко і всіх бранців - цього вимагають мінські угоди. На 9 березня готується міжнародна акція на підтримку Савченко і всіх політв'язнів у РФ - наші дипустанови і українські громади по всьому світові працюють над організаціями мирних протестів. Акція пройде в різних європейських столицях і містах світу. Від комітетів ВР з євроінтеграції і закордонних справ ми також спрямували заяви на наших європейських колег-політиків з проханням активізувати публічний тиск на РФ", - уточнила Геращенко.

Вона також зазначила, що є й інші заходи, про які вона публічно не буде говорити.

"Не можна на цьому етапі розкривати всіх деталей плану зі спасіння Надіі, бо ця робота триває і тут залучені всі дипломатичні канали на найвищому рівні. Надія має жити. І має бути на волі. Просимо Віру ще і ще раз звернутися до своєї мужньої сестри, щоб Надія почала бодай пити воду. Вона потрібна Україні й Україна бореться за Надю. Звільнення Надії та інших полонених - і тих, що в тюрмах РФ, і тих, що на окупованих територіях - будуть ключовими під час чергової зустрічі в Мінську 10 березня", - зазначила Геращенко.

Нагадаємо, суд над Надією Савченко мають продовжити 9 березня.

 

 

ВАЖЛИВО. В найближчі години до Надіі Савченко виїде група українських лікарів, які мають іі оглянути і надати допомогу....

Опубліковано Iryna Gerashchenko 7 березень 2016 р.

Відео Надія Савченко стала найвідомішою українкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції