Росія не дотримала слова і не пустила до Савченко консула України

Росія не дотримала слова і не пустила до Савченко консула України

Росія недотримала слова і не пустила до Савченко консула України

Дипломати і адвокати української льотчиці не можуть добитися побачення з нею.

Обіцянка пустити консула України до викраденої льотчиці Надії Савченко українського консула, яку дали вчора в Кремлі, так і лишилася лише словами.

Як йдеться в сюжеті ТСН-19:30, в СІЗО, в якому утримують українку, так і не пустили дипломата і адвокатів на побачення з нею. Український консул зробив вісім спроб зустрітися з Савченко, однак безуспішно.

"Я тут вже з четверга, в середу приїхав, кожен день намагаюся потрапити але поки дозволу немає. Хочу сказати, що всі процедурні моменти виконані, ми написали запити в СІЗО, слідчий комітет. Згідно з консульською конвенцією між Україною та РФ така зустріч мала б відбутися не пізніше ніж за 4 дні після затримання нашої громадянки", - пояснив керівник консульського відділу посольства України в Росії Геннадій Брескаленко.

Тим часом дипломати нашого МЗС кажуть, що досі не відомо, у яких умовах тримають полонянку та чим вона харчується. Тому, коли дізналися, що у СІЗО є магазин, вирішили створити картковий рахунок для Надії, яким вона б там могла скористатися.

Росія вкотре порушила обіцянку і не пустила консула до льотчиці Савченко

Росія вкотре порушила обіцянку і не пустила консула до льотчиці Савченко

Нагадаємо, що у посольстві України в Москві збирають гроші для льотчиці Савченко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація