Росія перекриває судноплавство через Керченську протоку

Судноплавство через протоку перекривають на три дні. 

Росія перекриває судноплавство через Керченську протоку

© УНІАН

Росія планує повністю перекрити судноплавство через Керченську протоку від 28 до 31 серпня 2017 року через будівництво Керченського мосту.

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті підконтрольної Кремлю адміністрації морських портів Чорного моря.

"Заборонити з 00:00 місцевого часу 28 серпня до 00:00 місцевого часу 31 серпня плавання всіх кораблів і суден, за винятком кораблів і суден ВМФ, кораблів і судів федеральних органів безпеки, а також суден, що беруть участь в технологічному процесі будівництва об'єкта "Транспортний перехід через Керченську протоку" в забороненому районі в районі будівництва "Транспортного переходу через Керченську протоку" в акваторії Керченської протоки", - йдеться в документі.

Нагадаємо, через будівництво арки Керченського мосту РФ встановлює обмеження для проходження суден до українських портів в Азовському морі, що суперечить  Конвенції ООН з морського права.

© Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie