Саакашвілі переконаний, що для Путіна Україна – це просто територія

Саакашвілі переконаний, що для Путіна Україна – це просто територія

Колишній президент Грузії поділився своїм баченням військового конфлікту України і Росії.

Президент Росії Володимир Путін намагається перетворити Україну на Балкани, спричинивши хаос. А потім сам запропонує допомогу для нормалізації ситуації.

Про це журналістам The Wall Street Journal розповів колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, який зараз консультує Київ, як себе поводити в конфлікті з Кремлем.

"Що йому тут потрібно? Хаос. Цього разу в нього є непогані шанси "розділити" Україну. Все іде до найбільш масштабного конфлікту. Великого, дуже великого внутрішнього протистояння. Він влаштує заворушення в деяких регіонах України. Зараз вирішальний момент. Росія спробує балканізувати Україну", - вважає Саакашвілі.

За його словами, Україна для Путіна зовсім не країна, а "територія, яку потрібно поділити".

"Проблема з Путіним в тому, що він не просто ревізіоніст. Він реваншист. От чому це конфлікт інтересів. Він хоче отримати Україну назад", - вважає екс-президент Грузії.

На його думку, Росія спочатку спробує спровокувати в Україні протистояння, а потім вторгнеться, назвавши себе "миротворцем".

При цьому Саакашвілі прогнозує, що конфлікт в Україні буде не таким швидким і легким для Росії, як під час війни в Грузії у 2008 році. Оскільки Україна значно більша і в її розпорядженні значно більше військо.

При цьому екс-президент Грузії зауважує, що в Заходу є дуже багато способів впливу на Кремль без військового втурчання.

"Коли востаннє був у Маямі, там було багато заможних росіян. Якби сказати їм: ви більше не можете сюди їздити, доведеться мерзнути в Москві, вони повернуться проти Путіна", - переконаний Саакашвілі.

Нагадаємо, Збігнєв Бжезінський побоюється, що Путін готує захоплення Сходу України.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів