Саакашвілі за місяць приїде до Києва з трьома вимогами

Політик анонсував акцію у столиці України.

17 жовтня екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі збирається влаштувати у Києві акцію. Про це політик написав у своєму Facebook.

"Ми вирішили приєднається до ініціативи громадських активістів і зібратися в Києві 17 жовтня з трьома вимогами: створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності, прийняття нового виборчого закону. А решту вимог ми будемо збирати по всій Україні до 17 числа", - повідомив Саакашвілі.

Ми вирішили приєднається до ініціативи громадських активістів і зібратися в Києві 17 жовтня з трьома вимогами: створення...

Опубліковано Mikheil Saakashvili 16 вересня 2017 р.

Зазначимо, що після перетину українського кордону минулого тижня Саакашлвілі не загрожує арешт, у цьому запевнив генпрокурор України Юрій Луценко

10 вересня Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець" у цій же області. Кордону він дістався автобусом. Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". Від 13 вересня екс-президент Грузії розпочав своє турне Україною - першім містом для відвідин було обрано Чернівці.  

Саакашвілі розпочав своє турне Україною з Чернівців. Політик виступає на центральній площі міста. До Чернівців Саакашвілі вирушив зі Львова, де перебував після "прориву кордону" у неділю.

Опубліковано ТСН 13 вересня 2017 р.

Залиште свій коментар