Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко немає на засіданні ПАРЄ - нардеп

Він також наголосив, що вона не є делегатом ПАРЄ.

Народний депутат Надія Савченко не присутня на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи.

Про це розповів нардеп від "Народного фронту", заступник глави делегації України в ПАРЄ Георгій Логвинський, повідомляє РБК-Україна.

 "Я не знаю, де перебуває Савченко, мені про це невідомо. Але в будь-якому випадку, це не засідання Парламентської асамблеї Ради Європи. Наразі відбуваються тільки офіційні засідання комітетів ПАРЄ у Парижі. Парламентські засідання комітетів ПАРЄ відбуваються не в Страсбурзі, і там пані Савченко відсутня", - заявив Логвинський.

Він також наголосив, що Савченко не є делегатом ПАРЄ.

"По-перше, Савченко звичайно, не є делегатом ПАРЄ. Більше року як вона пішла, тому що була поза квотою до тих пір, поки не була звільнена. Я не знаю, де вона, але я бачив пост (в соцмережі, - ред.), який є юридично неграмотним. З нього випливає, що людина взагалі не розуміє, де перебуває і що робить. Наприклад, вона зазначила, що є генсек Ради Європи з прав людини, хоча у нас є тільки генсек Ради Європи або комісар з прав людини", - додав Логвинський.

ВідеоРечниця Савченко заявила, що нардеп не отримувала повістки від СБУ щодо справи Рубана

Під час опису зброї, яку минулого тижня намагався завезти в Україну Володимир Рубан, зайнявся один з боєприпасів, про це пише "Українська правда". На відео з місця події видно, що горіти починає раптово, а люди у паніці розбігаються. Тим часом СБУ викликала Савченко, але вона виїхала закордон.

Речниця Савченко заявила, що нардеп не отримувала повістки від СБУ щодо справи Рубана

Раніше Савченко в Facebook опублікувала лист до глави СБУ, в якому стверджує, що від 12 березня вона перебуває із робочою поїздкою в Страсбурзі, де у Європарламенті тривають сесії.

Раніше прес-секретар Савченко зазначала, що депутат перебуває на конференції ПАРЄ, де обговорює питання звільнення українських заручників у Росії. Тому вона не отримала повістку СБУ для допиту щодо підготовки теракту Володимиром Рубаном. Водночас віце-президент ПАРЄ і голова української делегації Володимир Ар'єв повідомив, що Савченко не запрошували на низку заходів Парламентської асамблеї Ради Європи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції