Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко не запрошували на конференцію до ПАРЄ - Ар'єв

Сестра Савченко Віра також розповіла, чим займається депутат у Європі.

Народного депутата Надію Савченко не запрошували на низку заходів Парламентської асамблеї Ради Європи, її також не було на сьогоднішньому засіданні.

Про це повідомив віце-президент ПАРЄ і голова української делегації Володимир Ар'єв.

"Усі заходи в ПАРЄ цього тижня - в Парижі. Засідання комітетів. На Політкомі Савченко сьогодні не було. На моніторинговий завтра вона не запрошена (цей комітет відбувається завжди in camera і без спеціального запрошення туди потрапити неможливо). З українських питань на моніторинговий запрошені лише Ахтем Чийгоз і Олександра Романцова, на обговорення теми захисту кримських татар", - написав він у Facebook.

Прес-секретар Савченко сьогодні, 12 березня, зазначала, що депутат перебуває на конференції ПАРЄ, де обговорює питання звільнення українських заручників у Росії. Тому вона не отримала повістку СБУ для допиту щодо підготовки теракту Володимиром Рубаном.

Сестра Надії Віра Савченко повідомила, що депутат завчасно попередила і подала відповідні заяви про відрядження до апарату Верховної Ради. Однак каже вона про Страсбург, а не Париж, де відбуваються засідання

"Надія Савченко за тиждень до апарату ВР подала заяву про відрядження до Страсбургу, на сесію, що розпочнеться сьогодні о 18:00. (Питання політв'язнів). А завтра там робочий день і низка зустрічей. Тобто фізично вона у вівторок буде там. Про це заздалегідь було повідомлено. Те що "керманичі та очільники" використовують цю ситуацію щоб звинуватити її "у втечі за кордон" - це їхні методи. Виклик на допит ніхто, до речі, не отримував", - заявила вона у Facebook.

Нагадаємо, Служба безпеки України викликала на допит депутата Надію Савченко у справі щодо підготовки теракту в центрі Києва терористами ОРДЛО і зокрема українським "переговорником" Володимиром Рубаном.

Залиште свій коментар

Вибір редакції