До храму - символу Грузії прокладуть комфортабельну дорогу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Храм, який приваблює безліч туристів, розташовується над прірвою поряд із горою Казбек.

У листопаді 2018 року влада Грузії планує відкрити нову дорогу до Ґерґетського храму. Він вважається одним із найцікавіших місць для мандрівки не лише паломників, а й численних туристів країни. Сюди прокладуть асфальтну трасу з розміткою, облаштують автостоянку поряд із монастирем-фортецею та укріплять стіни біля стрімких скель.

Дорога матиме протяжність у 5,6 кілометра та тягнутиметься з розташованого неподалік міста Степанцмінда, регіону Мцхета-Мтіанеті. Її будівництво розпочалось 2017 року та триває донині, повідомляють у міністерстві регіонального розвитку та інфраструктури Грузії.

"Ґерґетський храм Пресвятої Трійці є пам'яткою XIV століття і викликає особливий інтерес туристів. Будівництво зазначеної дороги буде значно сприяти розвитку туристичного потенціалу Казбегі", - зазначено в повідомленні відомства.

Ґерґетська церква Пресвятої Трійці розташовується на висоті 2,2 тисячі метрів над рівнем моря, біля підніжжя гори Казбек. Вона вважається однією з основних культурних пам’яток Казбегського краю та була закладена у далекому XIV столітті. Святиня, що віддаля нагадує замок, є єдиним хрестово-купольним храмом в області Хеві. Біля храму збереглася середньовічна дзвіниця.

Нагадаємо, у червні зі Львова відкриють прямі авіарейси до Грузії. Авіакомпанія Yanair вже відкрила продаж квитків на відповідні рейси.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції