Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко поділилася враженнями від теперішнього стану війни

Свою місію колишня бранка бачить у тому, аби звільнити полонених

Надія Савченко відмовляється від свого статусу учасника бойових дій та готова домовлятися з ворогом, якщо це допоможе врятувати полонених українців, йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

Сьогодні Надія дала у столиці прес-конференцію за результатами свого першого спілкування з виборцями та візиту в АТО.

На передовій, каже Савченко, була на першій лінії оборони і вдень, коли працює ОБСЄ, і вночі, коли стає значно гарячіше.

"Там вже давно немає такої кількості "ополченців", як вони себе називають, хіба на передінй лінії, друга та третя лінії - стоять російські війська", - зазначила Савченко.

Добровольці їй скаржилися, як досі складно отримати офіційний статус бійця зброєних сил та учасника бойових дій. Савченко має цей статус ще з часів миротворчої місії у Іраку, але, каже, такі пільги - занадто велика розкіш для країни у стані війни.

"Я вирішила відмовитися від "учасника бойових дій", я вважаю , що я повернулася з руками й ногами, і я не вважаю брати за це якусь подяку від мого народу, який живе і так бідно", - зазначила Надія.

Вона вважає, що так само мають вчинити усі, хто повернувся з війни живим та здоровим. Інша справа - ті хто був поранений, ними держава має опікуватися. На почесті всі інші учасники війни мають претендувати по закінченню бойових дій.

"Навіть після Другої світової війни ветеранів почали вшановувати тільки тоді, коли країна почала жити заможно", - зазначила депутат.

Свою місію колишня бранка бачить у тому, аби звільнити полонених, переконує для цього потрібно, аби обидві сторони почали говорити одна з одною, але у цих перемовинах не має бути російської сторони.

"Я готова говорити і з ворогом, і з другом, щоб їм держава повернула дітей додому", - каже Надія.

Народний депутат Савченко за два тижні після звільнення з полону, встигла з'їздити не тільки на передову, але й побачитися зі своїми виборцями у Харківській та Полтавській області і вже перейнялася їхніми проблемами.

Зокрема, вже збирається скаржитися президентові на будівництво птахоферми, яка, на її думку, забруднить довкілля.

Відео Савченко зібрала прес-конференцію

Залиште свій коментар

Вибір редакції