Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Слуга народу" очолює парламентський рейтинг - опитування

"Слуга народу" очолює парламентський рейтинг - опитування

3% українців готові голосувати за партію Шарія.

Соціологічна група Рейтинг провела опитування та дізналась, як українці планують голосувати на місцевих виборах та які партії підтримують.

Опитування провели 15-20 липня, повідомили на сайті соціологів.

"У парламентському рейтингу лідирує партія "Слуга народу", яку готові підтримати майже 28% серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором, за "Опозиційну платформу" готові проголосувати майже 16%, за "Європейську солідарність" - 14%, за "Батьківщину " - біля 10 %. Близько 4% підтримали б "Радикальну партію" і партію "Сила і честь". Близько 3% готові підтримати партію Шарія, "Свободу", "Українську стратегію Гройсмана", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що половина опитаних схиляються до того, щоб підтримати на місцевих виборах в жовтні саме місцеву партію, навіть якщо вона буде балотуватися тільки в одній області, зате майже 30% мають намір голосувати за відому національну політичну силу.

Соціологи опитували українців віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення.  Було опитано 2 тисячі респондентів, помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%. 

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявляв, що зниження рейтингу партії "Слуга народу" в останніх соціологічних дослідженнях Центру Разумкова "достатньо невелике". А незначне просідання він назвав природним процесом, адже будь-яка влада втрачає рейтинги. 

Відео Дмитро Разумков про зниження рейтингу партії "Слуга народу"

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вважає, що зниження рейтингу партії "Слуга народу" в останніх соціологічних дослідженнях Центру Разумкова "достатньо невелике". А незначне просідання він назвав природним процесом, адже будь-яка влада втрачає рейтинги. Про це Разумков розповів в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу". Більше - у розділі Політика

Дмитро Разумков про зниження рейтингу партії "Слуга народу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції