"Слуга народу" стає сексі-партією та смарт-партією - Корнієнко

"Слуга народу" стає сексі-партією та смарт-партією - Корнієнко

УНІАН

Партія провела з’їзд, затвердила новий статут та утворила нові керівні органи.

Політична сила "Слуга народу" повинна бути не лише "сексі-партією", а й "смарт-партією".

Про це заявив голова партії Олександр Корнієнко під час брифінгу за підсумками з’їзду "Слуги народу" 13 березня.

"Минулого року я напівжартома сказав, що "Слуга народу" має бути "сексі", тобто "політично привабливою", партією. Зараз переходимо до наступного етапу – "смарт-партії". У вас у всіх є смартфони, універсальні пристрої з телефоном, комп’ютером, текстовим редактором, камерою всередині. Так само наша партія буде ставати універсальною, зможе працювати в багатьох площинах і напрямках. Це і парламентська робота, і робота в місцевих радах, у виконавчій владі, на місцях, а також експертна робота і взаємодія з людьми", – пояснив Корнієнко.

Голова політсили переконував, що "смарт-партія" будуватиме "смарт-країну" – розумну країну без корупції, крадіжок, з відповідальними перед законом політиками та бізнесменами, мирну країну.

Нагадаємо, у суботу, 13 березня, в Києві відбувся з’їзд провладної політичної партії "Слуга народу". На ньому затвердили новий статут політсили та утворили два нові керівні органи – політраду та національну раду громад. 

До політради не взяли голову Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Водночас "Слуги народу" проситимуть чинного главу держави Володимира Зеленського вдруге балотуватися в президенти України в 2024 році.