Соціологи пророкують перемогу опозиції на виборах-2012

Дата публікації
Перегляди
7632
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Соціологи пророкують перемогу опозиції на виборах-2012

Головаха не розуміє мотивів поведінки української влади / Фото: ric.ua

Результат виборів, проте, може нічого не змінити у владі, бо неодноразово позірні успіхи опозиції закінчувалися її ж поразками.

Викликавши на колективний допит учених українська влада зробила чергову помилку собі ж на шкоду. Про це заявив заступник директора Інституту соціології Євген Головаха після допиту в СБУ.

"Цю владу я щось зовсім не розумію. Навіть Ющенко розумів. Він хотів, щоб всі захоплювалися тим, як він чудово відтворює Україну, мову, традицію, культуру, кайфував від своєї месіанської ідеї. Але іноді він і лаявся по-селянськи, сварився якось. А ці якось все роблять навіть собі на шкоду. Гаразд би тихо, культурно крали, як усі", - пояснив він.

На його думку, така поведінка влади призводить до стрімкого падіння її популярності та збільшення шансів опозиції на перемогу під час наступних виборів.

"Тенденція показує, що опозиція виграє. Але чи буде влада іншою – залежить від стійкості тих, хто у неї пройде. Ми добре пам'ятаємо досвід минулих виборів, коли перемога обернулася поразкою у вигляді тушок. Я більше можу ручитися за соціологів, ніж за майбутніх політиків. Чи знайдеться двісті двадцять п'ять чесних політиків у країні, як ви думаєте? Не знаю. Але шанс для зміни домінанти в парламенті великий", - зізнався соціолог.

Головаха вважає, що соціологічне співтовариство пережило кризу в 2004 році і більше масштабних проблем із ним не відбувається. "Є відомі компанії, є менш відомі, але добросовісні. Є фірми-одноденки "роги і копита під вибори", вони скрізь є. До рейтингів і зараз ні у кого претензій немає, правда?", - пояснив свою довіру до колег експерт з соціології.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7632
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація