Справи Майдану: суд дозволив досудове розслідування проти екскомандувача внутрішніх військ

Дата публікації
Перегляди
211
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Справи Майдану: суд дозволив досудове розслідування проти екскомандувача внутрішніх військ

Фото: УНІАН

Підозрюваний наразі переховується від органів слідства та суду.

Печерський районний суд Києва дозволив проведення спеціального досудового розслідування проти колишнього командувача внутрішніх військ МВС України. Його підозрюють у здійсненні злочинів проти активістів Майдану.

Про це інформує пресслужба Офісу генерального прокурора.

Хоча суд не називає імені та прізвища підозрюваного, стало відомо, що йдеться про Станіслава Шуляка. Він від листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року керував внутрішніми військами МВС

"Дозвіл надано у кримінальному провадженні за підозрою колишніх президента України, голови Служби безпеки, міністра внутрішніх справ, міністра оборони та інших високопосадовців", — йдеться в повідомленні.

Представники тодішньої влади "у складі злочинного угруповання" від 18 до 20 лютого 2014 року незаконного перешкоджали проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій.

Високопосадовці перевищили свої повноваження, що "призвело до настання тяжких наслідків, умисних вбивств та замахів на умисні вбивства, умисного завдання тяжких тілесних ушкоджень, а також дезертирства".

Оскільки Шуляк наразі переховується від органів слідства та суду, "рішення дозволить проведення досудового розслідування за його відсутності".

Раніше керівник департаменту з розслідування справ Майдану Офісу генпрокурора Олексій Донський повідомив, що упродовж семи років суди винесли лише 21 вирок у злочинах, скоєних щодо учасників Революції Гідності. Він зазначив, що "питання затягування судового розгляду є дуже болючим". 

У Києві відкрили Дзвін Гідності як згадку про події Майдану

У Києві відкрили Дзвін Гідності як згадку про події Майдану
Наступна публікація