Справу проти Авакова буде закрито - ГПУ

Факти щодо голови МВС Арсена Авакова з заяви голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна не знайшли підтвердження.

Звинувачення проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова можуть трактуватися як предмет уяви, що не буде підставою для переслідування міністра.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"Після звернення ГО "Центр протидії корупції" до Генпрокуратури було відкрите кримінальне провадження. Проте звинувачення проти нинішнього міністра внутрішніх справ можуть трактуватися як предмет уяви, що не може бути підставою для переслідування міністра. А щодо кримінальних проваджень за заявами кляузників, то вони були й будуть. На жаль, для когось це професія, а в пострадянському суспільстві і спосіб дискредитації", - йдеться у повідомленні.

Пізніше Лариса Сарган в ефірі телеканалу "112 Україна" наголосила, що факти щодо голови МВС Арсена Авакова з заяви голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна не знайшли підтвердження та справу буде закрито.

"Оскільки факти, які були в цій заяві, не знайшли свого підтвердження, оскільки це буде виглядати як наклеп чи політична гра чи наклеп і того ж міністра внутрішніх справ... Вона (справа - ред.) буде закрита", - заявила Сарган.

Нагадаємо, вчора, 13 вересня, Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

За словами генпрокурора Юрія Луценка, приводом для цього стало звернення глави Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Залиште свій коментар

Наступна публікація