Стало відомо, кого Трамп призначить міністром оборони

Джеймс Маттіс відомий як один із найбільш впливових військових керівників свого покоління. 

Новообраний президент США Дональд Трамп визначився з кандидатурою міністра оборони країни у новій адміністрації: ним стане генерал у відставці Джеймс Матісс.

Про це поінформує The Washington Post із посиланням на джерела в перехідній команді, ознайомлені з внутрішніми процесами.

Матісс у 2013 році пішов у відставку з посади командувача Центрального командування США. Для того, щоб генерал був затверджений на посаді міністра оборони, Конгрес має прийняти акт, який зробив би виключення у Федеральному законодавстві для Матісса в розділі, що глава Пентагону не повинен впродовж останніх семи років перебувати на військовій службі. Конгрес вже робив такий виняток, але лише один раз, коли генерал Джордж Маршалл був призначений на цю посаду в 1950 році. Джеймс Маттіс відомий як один із найбільш впливових військових керівників свого покоління, якого називали стратегічним мислителем, але водночас звертали увагу на його агресивний стиль спілкування. Після відставки він працював консультантом і науковим співробітником Інституту Гувера – експертної установи при Стенфордському університеті.

Як і Трамп, Матісс віддає перевагу більш жорсткій позиції Вашингтона по відношенню до країн, які вважаються противниками США за кордоном. Особливо це стосується Ірану, а також терористичних угруповань на кшталт ІДІЛ та аль-Каїди.

Крім того, Маттіс критично висловлювався на адресу Росії через її агресію проти України, яку він назвав однією з найбільш небезпечних кризових ситуацій у Європейському регіоні.

Додамо, що обраний президент США Дональд Трамп наразі розглядає чотири кандидати на посаду державного секретаря у своїй адміністрації.

ВідеоДональд Трамп назвав аферою майбутній перерахунок голосів у Сполучених Штатах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: