Суд арештував майно Омеляна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Засідання суду відбувалось у закритому режимі.

Солом'янський районний суд Києва наклав арешт на майно міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Про це у середу, 19 вересня, пише УНН з посиланням на власні джерела.

"Суд розглянув два клопотання (про арешт майна Омеляна - ред.). Одне задовольнив повністю, а інше - частково", - сказав співрозмовник.

За його словами, засідання відбувалося у закритому режимі.

Видання зазначає, що за словами адвоката Олександра Лисака, для них інформація про клопотання щодо арешту майна Омеляна "теж є новиною".

"Нас не повідомляли про це. Я теж читав, що до суду направлене клопотання про накладення арешту. Можливо, суд викличе нас як власників осіб того майна, яке там зазначається (у повідомленні ЗМІ - ред). Наприклад, автомобіль належить брату Максиму, квартира - Володимиру. Хоча б власників викликали на розгляд цього клопотання", - зазначив адвокат.

Нагадаємо, 13 вересня працівники Національного антикорупційного бюро України оголосили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Йому інкримінують незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації.

ВідеоСуд відпустив міністра інфраструктури Володимира Омеляна на поруки

На волі, але без паспортів. Суд відпустив міністра інфраструктури Володимира Омеляна на поруки - і не догодив обвинуваченню, яке наполягало на заставі у п'ять мільйонів гривень. НАБУ звинувачує урядовця у незаконному збагаченні, при цьому невідповідність доходів і видатків - трохи більше мільйона гривень за багато років. Відтак, сам міністр вважає цькування політично вмотивованим. 

Суд відпустив міністра інфраструктури Володимира Омеляна на поруки

Залиште свій коментар

Вибір редакції