Аваков назвав рішення суду щодо Омеляна "клоунадою і фарсом"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр внутрішніх справ жорстко висловився у соцмережах.

Рішення суду щодо конфіскації документів міністра інфраструктури Володимира Омеляна є жалюгідним. Про це глава МВС написав у сервісі мікроблогів Twitter.

"У діючого міністра українського уряду Володимира Омеляна за клопотанням НАБУ суд у забезпечення страхів детективів вирішив забрати паспорти", - зауважив міністр внутрішніх справ. "Клоунада і фарс!", - охарактеризував це судове рішення Аваков.

Як повідомлялося, суд обрав запобіжний захід міністру інфраструктури Володимиру Омеляну у вигляді поруки. Поручителями міністра є нардеп з НФ Федір Бендюженко і міністр спорту Ігор Жданов. Таким чином, суд відмовив у задоволенні клопотання прокурора САП Валентина Мусіяки, який наполягав на запобіжному заході із заставою у розмірі 5 млн грн.

Нагадаємо, 13 вересня працівники Національного антикорупційного бюро України оголосили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Йому інкримінують незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації.

ВідеоСуд відпустив міністра інфраструктури Володимира Омеляна на поруки

На волі, але без паспортів. Суд відпустив міністра інфраструктури Володимира Омеляна на поруки - і не догодив обвинуваченню, яке наполягало на заставі у п'ять мільйонів гривень. НАБУ звинувачує урядовця у незаконному збагаченні, при цьому невідповідність доходів і видатків - трохи більше мільйона гривень за багато років. Відтак, сам міністр вважає цькування політично вмотивованим. 

Суд відпустив міністра інфраструктури Володимира Омеляна на поруки

Залиште свій коментар

Вибір редакції