Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд дозволив затримати Януковича

Таке рішення прийнято для приводу Януковича для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

14 грудня Печерський райсуд Києва дав дозвіл на затримання екс-президента Віктора Януковича і доставки його до суду.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами, таким чином суд задовольнив клопотання військового прокурора Кривенка про дозвіл на затримання Януковича "з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою".

Нагадаємо, адвокат екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк повернув до Генеральної прокуратури України повідомлення про підозру. Його було зачитано Януковичу генеральним прокурором Юрієм Луценком в Святошинському районному суді Києва у перерві засідання по справі 5 колишніх співробітників "Беркута".

Також нагадаємо, 15 грудня, у Дорогомиловському районному суді Москви триває процес щодо визнання подій в Україні 2014 року державним переворотом. Відповідний позов до суду подав колишній депутат Верховної Ради від Партії регіонів Володимир Олійник. Рішення Генпрокуратури України про відмову порушувати відповідну кримінальну справу він назвав "свідченням узурпації влади".

Позбавлений звання президента України Віктор Янукович назвав події 2014 року державним переворотом, підтримавши позов свого колишнього соратника Володимира Олійника. Про це він заявив під час виступу на засіданні Дорогомиловського суду Москви, де перебуває як зацікавлена особа за позовом.

За його словами, в результаті незаконних дій Ради були ухвалені закони, які не відповідають Конституції України, зокрема, щодо його відсторонення від обов'язків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції