Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд вивчив всі томи з доказами ГПУ у справі Януковича

Його звинувачують у держзраді.

Оболонський райсуд Києва закінчив вивчення усіх томів письмових доказів обвинувачення у справі про державну зраду президента-втікача Віктора Януковича.

Про це передає "Укрінформ".

Прокурор Генеральної прокуратури Руслан Кравченко зазначив, що сторона звинувачення хоче подавати клопотання про допит свідків з боку звинувачення.

"Ми плануємо сьогодні подати клопотання про допит свідків зі сторони обвинувачення та клопочемо до суду про надання перерви для узгодження з моїм колегою (прокурором ГПУ Максимом Кримом – ред.) даного клопотання і переліку свідків", – заявив Кравченко.

Адвокат Януковича Ігор Ляшенко заявив клопотання про оголошення перерви до 11 грудня для того, щоб у понеділок представити письмові докази з боку захисту.

"У нас є клопотання щодо відкладення судового засідання для підготовки для надання доказів стороною захисту... Просимо оголосити перерву до 11 грудня", – зазначив адвокат.

Віктор Янукович звинувачується у державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України та веденні агресивної війни. За усіма цими статтями йому загрожує до 15 років ув'язнення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції