Суддя у справі Лавриновича після "безсонної ночі" оголосив самовідвід

Дата публікації
Перегляди
1425
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суддя у справі Лавриновича після "безсонної ночі" оголосив самовідвід

Суддя Сокуренко багато років працював з Лавриновичем / Фото: Фото Ольги Василевської/ТСН

Засідання перенесли на невизначений термін.

У Апеляційному суді Києва мали розглянути скаргу на запобіжний захід екс-міністру юстиції України Олександру Лавриновичу.

Однак, як передає кореспондент ТСН, на початку засідання суддя Дмитро Сокуренко оголосив про самовідвід. Суддя пояснив, що 25 років працював з Лавриновичем і має "особливе ставлення" до екс-міністра. Сокуренко зазначив, що таке рішення йому далось нелегко і перед засіданням він провів "безсонну ніч".

Заяву про самовідвід судді ухвалили і перенесли засідання. Дату наступного розгляду оголосять пізніше – коли зберуть новий склад суддів.

Генеральна прокуратура України вручила Олександру Лавриновичу повідомлення про підозру 30 липня. Йому закидають розтрату бюджетних 8,5 млн грн. Сам екс-міністр запевняє, що все робив за законом, і обіцяє не тікати від правосуддя.

30 липня Печерський суд розглянув справу екс-міністра і призначив йому запобіжний захід у вигляді застави 1,2 млн грн без арешту. Прокуратура таке рішення вважає занадто м'яким і оскаржує його в Апеляційному суді.

Кореспондент ТСН Ольга Василевська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1425
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація