Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Технічний запас. До БПП вступлять ще п'ять нардепів

Таким чином у БПП підстрахувались для створення коаліції

До лав парламентської фракції БПП готуються вступити ще 5 парламентарів. Про це повідомила нардеп від пропризедентської партії Ірина Луценко, пише "УП".

"У нас є заяви ще п'яти народних депутатів, які готові ввійти у "Блок Петра Порошенка", - сказала вона.

Вона наголосила, що заяви кандидатур уже написані, втім прізвища Луценко відмовилась повідомляти. При цьому вона додала, що таким чином фракція перестрахувалась, створивши технічний запас.

"Саме для цього був зроблений цей технічний запас із 5 народних депутатів і їхніх заяв... щоб у двох фракціях, які ввійшли в коаліцію, була конституційна більшість голосів", - підкреслила вона.

У виданні наголошують, що наразі у БПП 145 нардепів.

Нагадаємо, у БПП повідомляли, що у складі нової коаліції є 226 депутатів. Коаліція проведе збори щодо висунення кандидатури голови Верховної Ради Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра. 

Окрім того, у БПП сподіваються, що президент та майбутній прем'єр порозуміються. У парламентській фракції БПП заявили, що майбутній прем'єр-міністр отримає більше незалежності від впливу пропрезидентської партії. За таким сценарієм, прем'єр зможе організувати роботу в уряді тих кандидатів, які висуне "Народний фронт". У БПП сподіваються, що президент і майбутній очільник Кабміну все ж порозуміються.

Залиште свій коментар

Вибір редакції