Тіллерсон сподівається на припинення вогню на Донбасі

За його словами, адміністрації США призначила спеціальним представником з українського врегулювання досвідченого дипломата.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон сподівається, що країни "нормандського формату" у взаємодії зі США можуть досягти прогресу в урегулюванні ситуації на сході України, передусім, у досягненні припинення вогню.

Про це пише Укрінформ.

Він нагадав, що адміністрація США призначила спеціальним представником з українського врегулювання колишнього посла США при НАТО Курта Волкера.

"Курт – дуже досвідчений посол, дипломат, обізнаний у ситуації в цьому регіоні, він знає дуже добре Росію", - підкреслив Тіллерсон.

Держдепартамент очікує на активну взаємодію як з владою України і Росії, так і з іншими членами Нормандського формату. Тіллерсон також чітко окреслив позицію по відношенню до Росії в цьому питанні.

ВідеоДипломати США побували на передовій та побачили руйнування у Авдіївці

"Ми були дуже послідовними щодо наших меседжів Росії, що Мінські домовленості повинні бути виконані, в іншому разі нічого не можна буде зробити в ситуації із санкціями", - наголосив державний секретар США.

Залиште свій коментар