Тимошенко розкритикувала ідею проведення референдуму щодо миру з Росією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Але при цьому вважає, що потрібно негайно сідати за "правильний стіл переговорів".

Лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко розкритикувала ідею проведення референдуму щодо мирних угод з Росією, яка пролунала з вуст голови Адміністрації президента України Андрія Богдана.

"Референдум – це прекрасна ідея, але не у випадку досягнення миру і досягнення перемоги України у цій війні. Тому що сам референдум ніколи в житті не зможе ті нюанси, ті деталі, ті речі, які можна не побачити зовні, не може обговорити і прийняти рішення по всіх деталях врегулювання ситуації, яка відбувається на Сході України. Тобто референдум у цьому питанні недопустимий", – сказала вона в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

На думку Тимошенко, п'ять попередніх років велися мирні переговори щодо миру на Донбасі, але, на думку лідерки ВО "Батьківщина", велися "бездарно і провально" з боку української влади. Тепер потрібно сідати за "правильний стіл переговорів", каже політик.

"Нам потрібно говорити не про референдуми, вони туту неможливі, а треба говорити про консолідацію зусиль для побудови сильної міжнародної підтримки, такої, щоб Російська Федерація реально пішла на мирні переговори. Нам потрібно згуртувати міжнародну спільноту знову на посилення санкцій, тиску і досягнення результату. Сильна армія нам, безумовно, потрібна, але за стіл переговорів, правильний стіл переговорів, без капітуляції, сідати треба негайно, тому що Україні потрібен мир як передумова нашого становлення і нашого одужання", – заявила Тимошенко.

ВідеоПрезидент запевнив родичів загиблих бійців, що законодавчого референдуму не буде

Інформація про можливий референдум щодо миру з Росією збурила родичів загиблих українських бійців. Їхні вдови прийшли до президента, аби донести до нього їхню спільну думку, що перемови з агресором марні. Зеленський запевнив, що це буде не законодавчий референдум, а інформаційний - просто опитування, щоб знати думку кожного.

Президент запевнив родичів загиблих бійців, що законодавчого референдуму не буде

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції