Трамп доручив Тіллерсону бути куратором виконання санкцій проти РФ

Тіллерсон буде курирувати питання санкцій щодо Росії і КНДР.

Президент США Дональд Трамп підписав документ про розподіл ряду функцій між держсекретарем, главою мінфіну і начальником національної розвідки.

Про це йдеться в повідомленні Білого дому.

Таким чином, держсекретар Рекс Тіллерсон буде курирувати питання санкцій щодо Росії і КНДР. Екс-посол США в Москві Джон Теффт заявив, що Вашингтон скасує частину санкцій проти Росії у разі прогресу на Донбасі.

Зокрема, Тіллерсон отримав функції і повноваженя в рамках виконання Акту про протидію супротивникам Америки через Закон про санкції 2017 року, Закону про підтримку свободи України від 2014 року і Закону про підтримку суверенітету, цілісності, демократії і економічної стабільності України від 2014 року.

Нагадаємо, управління по контролю за іноземними активами міністерства фінансів США випустило поправки до двох директив розпорядження президента США щодо санкцій проти Росії. Зміни скорочують терміни кредитування фізичних та юридичних осіб, що перебувають під санкціями США. Забороняється здійснювати операції, надавати фінансування або проводити інші грошові операції з визначеними термінами чи капіталом з компаніями, що перебувають під санкціями, на термін більше 14 днів. Раніше цей термін обмежувався 30 днями. 

ВідеоРада Європейського Союзу офіційно подовжила санкції проти Росії

 

Залиште свій коментар