Трамп покартав Байдена за "Північний потік-2"

Трамп покартав Байдена за "Північний потік-2"

Фото: Twitter

Трамп раптово заявив, що "зупинив" будівництво проєкту.

Експрезидент США Дональд Трамп заявив, що глава Білого дому Джо Байден не став на заваді завершенню будівництва газопроводу "Північний потік-2", це, на його думку, дозволить РФ отримувати "мільярди і мільярди доларів".

Про це пише "Інтерфакс".

Трамп раптово сказав, що "зупинив" будівництво проєкту, а Байден допустив, що газопровід буде добудований "через пару місяців". Колишній президент нагадав, що раніше попереджав канцлера ФРН Ангелу Меркель, що США витрачають "мільярди на захист" Німеччини, а вона "платить Росії мільярди" за постачання газу.

Також він знову заявив, що зазнав поразки на президентських виборах лише тому, що їх результати були підтасованими, назвавши вибори "самими ганебними і корумпованими" в історії.

Нагадаємо, що міністерство закордонних справ Німеччини опублікувало декларацію Вашингтона і Берліна за російським проєктом "Північний потік-2". Україна через це ініціює консультації з Єврокомісією і Німеччиною.

Також Меркель обговорила з Путіним "Північний потік-2" і транзит газу через Україну.

Повідомлялося, що Зеленський на зустрічі з Байденом 30 серпня в Вашингтоні обговорить російський проект "Північний потік-2" як виклик безпеки для України і Європи.

Очільники США та Німеччини оприлюднили декларацію про умови використання "Північного потоку-2"

Очільники США та Німеччини оприлюднили декларацію про умови використання "Північного потоку-2"

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Наступна публікація