Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідерка "Батьківщини" сама стала хрещеною.

Сьогодні, 21 вересня, у Володимирському соборі похрестили доньку лідерки "Батьківщини" Євгенії Тимошенко та її чоловіка-бізнесмена Артура Чечоткіна. ТСН отримала ексклюзивні кадри з події.

Юлія Тимошенко сама стала хрещеною для своєї онучки, а її кумом став радник міністра енергетики Юрій Зюков, якого у квітні поточного року прем'єр Гройсман просив перевірити на зв'язки з сепаратистами – з'являлись повідомлення про те, що Зюков обіймав посаду чи то "міністра" чи "заступника міністра енергетики" у терористичній "ЛНР".

Зазначимо, що на церемонії був присутнім батько Євгенії Олександр Тимошенко, а хрестини правив особисто предстоятель УПЦ КП Філарет. Раніше у пресі повідомлялося, що онучку лідерки "Батьківщини" назвали Євою, а сьогодні під час хрестин вона отримала церковне ім'я Марія.

Як уже повідомлялося, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко стала бабусею – її донька Євгенія Тимошенко народила дитину. Бабцею Тимошенко стала у 56 років. Її дочка Женя мамою – в 36. Народження дитини сталося в одному зі звичайних пологових будинків Києва. Татко новонародженої дівчинки – бізнесмен Артур Чечоткін. Він молодший від Євгенії на два роки. Познайомилася пара в Одесі на одній із вечірок. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції