Росіян зобов'яжуть реєструватися перед в'їздом до України - Турчинов

Громадяни РФ мають подати дані перед візитом до нашої держави. 

Україна запровадить механізм попередньої реєстрації для громадян РФ, які хочуть в'їхати на територію України. Про це під час брифінгу за підсумками засідання РНБО заявив її секретар Олександр Турчинов.

"Створюється відповідна технічна інфраструктура на всіх пунктах перетину державного кордону, яка повинна запрацювати не пізніше, ніж на початку наступного року. Для громадян РФ буде реалізована електронна система попередньої реєстрації", - наводить його цитату "Українська правда".

Таким чином, росіянин, який планує поїхати до України, має заздалегідь  зареєструватися і надати МЗС необхідні дані. Турчинов додав, що також запроваджується вимога щодо обов'язкової реєстрації громадян РФ, які перебувають на території України в місці їх тимчасового перебування.

"А також вводиться необхідність подачі інформації щодо пересування територією України", - додав Секретар РНБО. 

За його словами, анонсований біометричний контроль для іноземців стосуватиметься в першу чергу громадян РФ. 

"А також здійснюється зняття біометричних данних (відбитків пальців) для громадян інших країн і осіб без громадянства, крім держав із якими Україна має відповідні угоди. Тобто зрозуміло, що в першу чергу це буде стосуватися російських громадян", - додав він. 

Як повідомлялося раніше, Україна запровадить біометричний контроль для громадян інших держав, які перетинають український кордон. Рішення було ухвалено на засідання РНБО, повідомив президент України Петро Порошенко. 

"Ми маємо зняти всі біометричні дані, включно і відбитки пальців і цифрову фотографію. Це значно посилить можливості для боротьби з тероризмом", - наголосив він. 

Залиште свій коментар