Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов: Будь-яка співпраця з Росією є зрадою

Він наголосив, що Україна буде до кінця боротися за звільнення і деокупацію своєї власної території.

Будь-яка співпраця з Російською Федерацією є зрадою України. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов журналістам в кулуарах з’їзду «Народного фронту», передає УНІАН.

”Україна буде чітко наполягати і ніколи не зніме питання щодо повернення Криму. Це є українська територія, і доки Крим не буде звільнений, Росія не перестане бути країною-агресором, країною, яка проводить окупацію нашої території. Тобто нема різниці між Донбасом і Кримом. І та, і та території окуповані Росією, й Україна буде до кінця боротися за звільнення і деокупацію своєї власної території”, - наголосив Турчинов.

Також він сказав, що будь-яка співпраця з країною-агресором ”є зрада України”.

”Після прийняття закону, який чітко визнає Росію агресором на законодавчому рівні, це уже буде переведено в практичну площину, і це не будуть тільки мої побажання, це буде дія закону, відповідно до якого будуть вживатися державні заходи”, - сказав Турчинов.

Нагадаємо, на початку жовтня президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону про деокупацію Донбасу. Закон офіційно вписує в українське законодавство факт агресії Росії, уточнює повноваження армії та водночас узаконює Мінські угоди. Особливе самоврядування на окупованому Донбасі президент вніс окремим законопроектом, який пропонує подовжити цей режим, що так і не почав діяти, іще на рік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції