Турчинов хоче, щоб 2016-й став "роком перемоги на всіх фронтах"

Секретар РНБО побажав українцям справжнього, а не декларативного миру.

Україна пережила надзвичайно складний 2015-й рік і тепер із надією дивиться в майбутнє. Про це заявив у своєму новорічному привітанні секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

"Для нашої країни та українців взагалі минулі два роки стали страшним випробуванням. У 2014 році країна опинилася на межі колапсу, але разом, завдяки всім вам, ми втримались, зберегли нашу незалежність і зараз даємо гідну відсіч ворогу", - зауважив він.

Турчинов наголосив, що зараз триває відродження армії, створено Нацгвардію та нову поліцію, здійснено зміни в силовому блоці. "Тобто, ті задачі, які ми ставимо перед собою, не так швидко, як хотілося б, але реалізуються", - відзначив секретар РНБО.

Він також побажав, щоб 2016-й рік став переможним і виправдав усі найкращі сподівання громадян України.

"Нехай прийдешній 2016 рік виправдає всі сподівання та надії і стане роком нашої перемоги на всіх фронтах: як внутрішньому, так і зовнішньому. Нехай 2016 рік стане роком нашої перемоги та роком справжнього, а не декларативного миру!", - побажав Турчинов.

Перед Новим роком секретар РНБО заявив, що Росія повністю зірвала Мінські угоди. Однак мирний процес буде продовжено наступного року, запевнив Турчинов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: