Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Черкасах на "референдумі" проголосували за приєднання Кубані до України

У місті працювало кілька виборчих дільниць.

У Черкасах пройшов "референдум" про приєднання Кубані до Черкаської області.

За словами активістів "Правого сектора", остання "дільниця" була закрита на годину раніше, у зв'язку з тим, що "явка виборців перевищила 100 %".

"Референдум" проходив на центральній вулиці міста - бульварі Шевченка - кілька блокпостів служили "виборчими дільницями".

Висловити свою думку про приєднання Кубані до Черкаської області могли всі охочі, навіть не маючи документів, як це було в Донецьку і Криму, зазначили в "Правому секторі".

За результатами "референдуму" 89 % учасників голосування відповіли "так" на підтримку акту приєднання Кубані до Черкаської області, 5 % - "проти" і 1 % - зіпсовані бюлетені.

Як кажуть оганізатори, "результатами "референдуму" повинні розпорядитися жителі Кубані - будувати відносини з путінською диктатурою мафії або Вільної Соборної Україною", пише УНІАН.

Нагадаємо, українці Португалії провели свій "референдум" про закриття російського посольства в Лісабоні. За підрахунками комісії, закриття підтримали 156% відсотків виборців та жителів Португалії. Проти висловився 1%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції