Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Держдумі" РФ вирішили відібрати в Поклонської посаду

На базі комісії, яку очолювала "екс-прокурор" Криму, та ще однієї створять єдину комісію.

У російській "Держдумі" об'єднали комісію з контролю за доходами з комісією з етики, скасувавши посаду "депутата", колишньлго "прокурора" окупованого Криму Наталії Поклонської.

Про це заявила глава комітету з контролю і регламенту Ольга Савастьянова, пише ТАСС.

"До комітету з контролю і регламенту надійшла пропозиція фракції в "Державній думі" про створення нової комісії: на базі комісій з питань депутатської етики і комісії з контролю за достовірністю відомостей про доходи та майно створити єдину комісію", - розповіла вона.

За словами Савастьянової, кандидатуру голови нової комісії внесе фракція "Єдина Росія".

Як зазначається, таким чином нинішні очільники цих комісій - Отарі Аршба і Наталя Поклонська - залишаться без посад.

"Цій комісії пропонується передати всі ті питання, якими займалася комісія з питань депутатської етики, передати питання, якими займалася комісія з контролю за достовірністю відомостей про доходи, майно і зобов'язання майнового характеру. З боку комітету з контролю і регламенту всі мандатні питання, тобто все, що пов'язано з достроковим припиненням повноважень депутатів, ми теж передаємо цій комісії", - додала очільниця регламентного комітету.

Нагадаємо, раніше Поклонську попросили на вихід із пропутінської фракції у так званій Держдумі РФ. Це стало наслідком відмови так званої депутатки від голосування за пенсійну реформу, проект якої надав уряд країни. Натомість Поклонська заявила, що не здаватиме свій "мандат".

Залиште свій коментар

Вибір редакції