Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кабміні склали для міністрів графік прийомів українців

Потрапити на прийом до міністра українцям можна двічі на місяць.

Кабінет міністрів України склав графік особистих прийомів громадян України міністрами. Його опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр".

Згідно з графіком, перший віце-прем'єр-міністр України, який відповідає за сфери аграрної політики та продовольства, економічного розвитку, торгівлі, соціальної політики, фінансів, доходів і зборів, прийматиме громадян у перший вівторок парного місяця.

Віце-прем'єр-міністр України у сферах екології, природних ресурсів, енергетики, вугільної промисловості та промислової політики чекатиме українців у другий вівторок непарного місяця.

На аудієнцію до ще одного віце-прем'єр-міністра України у сферах інфраструктури, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства можна зайти у другий четвер непарного місяця.

Поговорити ж з віце-прем'єром у сферах культури, освіти, науки, молоді, спорту та охорони здоров'я дозволено лише у третій вівторок парного місяця.

А міністр Кабінету міністрів України буде приймати в себе громадян у другий вівторок парного місяця. Міністр аграрної політики та продовольства - у перший понеділок непарного місяця. Міністр внутрішніх справ - у другий понеділок непарного місяця.

Міністр доходів і зборів – у перший вівторок непарного місяця. Міністр екології та природних ресурсів – у третій понеділок непарного місяця.

Міністр економічного розвитку і торгівлі - у четвертий понеділок непарного місяця. Міністр енергетики та вугільної промисловості – у першу п'ятницю непарного місяця.

Міністр закордонних справ – у другу п'ятницю непарного місяця. Міністр інфраструктури – у другу п'ятницю парного місяця. Міністр культури – у третю п'ятницю непарного місяця.

Міністр оборони – у перший понеділок парного місяця. Міністр освіти і науки, молоді та спорту – у другий понеділок парного місяця. Міністр охорони здоров'я - у третій понеділок парного місяця.

Міністр промислової політики – у першу п'ятницю парного місяця. Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства – у другий четвер парного місяця. Міністр соціальної політики - у четвертий понеділок парного місяця. Міністр фінансів – у третю п'ятницю парного місяця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції