Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі офіційно оголосили дату виступу Путіна

Пєсков відмовився оголошувати теми послання до Федеральних зборів.

Президент Росії Володимир Путін оголосить послання Федеральним зборам першого грудня.

Про це заявив журналістам прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, передає BBC Russian.

Що ж стосується традиційної щорічної прес-конференції, то, за словами Пєскова, вона відбудеться пізніше, у другій половині грудня.

BBC Russian із посиланням на експертів повідомляє, що у посланні можуть бути порушені традиційні теми корупції та поліпшення інвестиційного клімату, зняття адміністративних обмежень для бізнесу і пошук додаткових джерел економічного зростання.

Своєю чергою Пєсков теми послання назвати відмовився.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що послання російського президента Володимира Путіна Федеральним зборам заплановано на 1 грудня. Президент може оголосити курс на реформу системи держуправління і дати сигнал, що "недоторканних" немає, вважають експерти.

За традицією глава держави виступає з посланням в Кремлі. На оголошенні присутні представники еліти: керівництво адміністрації президента, члени уряду, депутати Держдуми, члени Ради Федерації, представники конфесій, губернатори, громадські діячі, головні редактори ЗМІ. Всього в Кремлі в день послання збираються близько 1 тис. осіб. Захід транслюється у прямому ефірі всіх федеральних телеканалів.

У минулому році Путін зачитав послання 3 грудня. Серед основних тез, з якими виступив президент, була пропозиція продовжити на півроку амністію капіталів і на два роки — програму материнського капіталу, запровадити систему підтримки НКО, "працюють у містах і селах".

Залиште свій коментар

Вибір редакції