У літака Зеленського відмовив двигун

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президента чекали в Очакові протягом кількох годин.

Президент України Володимир Зеленський не зміг вчасно прибути до Очакова для участі в зустрічі звільнених із російського полону українських катерів "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксира "Яни-Капу". Причиною цьому стали негаразди з літаком, яким мав летіти глава держави.

Зеленський прибув до Очакова на три години пізніше, ніж планувалося. Він пояснив, що це сталося через проблеми технічного характеру – в літака вийшов із ладу двигун. Зі слів президента, йому довелося їхати машиною та пересідати на інший борт. У підсумку, він прилетів до Миколаєва, звідки прибув до приморського міста, куди раніше відбуксували кораблі.

Як повідомлялося, зустрічати кораблі на КПП військового порту прийшли близько сотні людей. ТСН стала свідком того, як перший катер "Нікополь" зайшов в Очаківський військовий порт. Коли судно заходило до причалу, люди, які зібралися в порту, почали співати Гімн України.

Відео Поцупили розетки та унітази: до порту Очакова прибули повернені РФ українські кораблі

Допливли до України нарешті полонені росіянами три наші кораблі. Катери "Бердянськ" та "Нікополь", а також буксир "Яни Капу" довелося тягти на буксирі, бо загарбники вкрали з них все, що могли: включно з розетками й унітазами. Чи вже прибули кораблі до порту Очакова – дивіться далі.    

Поцупили розетки та унітази: до порту Очакова прибули повернені РФ українські кораблі

Залиште свій коментар

Вибір редакції